راهنمای استفاده از سیگنال ها

از روی دست تحلیلگران حرفه ای معامله کن!


صدتحلیل به شما کمک میکند تا مسیر پر پیچ‌و‌خم سرمایه گذاری را همراه با تحلیلگران حرفه‌ای طی کنید و با دنبال کردن پرتفو (سبد پیشنهادی) آنان، از سیگنال های خرید و فروش ارزهای دیجیتال مطلع شده و مثل یک حرفه ای معامله کنید.

در این مطلب سعی کردیم مراحل استفاده از پلتفرم را توضیح دهیم

۱

برای شروع بایستی با شماره موبایل وارد سامانه شوید و به طور رایگان ثبت نام کنید

۲

۳

پرتفوهای تحلیلگران حرفه ای و بازدهی کسب شده آنها را مقایسه کنید و جزییات پرتفوهای مختلف را بررسی کرده و پرتفویی که با روحیات ریسک پذیری شما سازگار هست را انتخاب کنید


در جزییات هر پرتفو دو کوینی که بیشترین حجم را به خود اختصاص داده و پیشنهاد اصلی تحلیلگر هست را مشاهده میکنید اما برای دیدن لیست کامل و دریافت تغییرات این پرتفو بایستی آن را دنبال کنید (یعنی اشتراک ماهانه آن را خریداری کنید)

۴

بعد از خرید اشتراک، از این پس و به مدت یکماه تمام سیگنالهای خرید و فروش تحلیلگر در آن پرتفو را به صورت پیامکی دریافت خواهید کرد و میتوانید با شبیه سازی این خرید و فروش ها، مثل حرفه ای ها معامله کنید !

۵

برای خرید اشتراک شما بایستی کیف پول خود را شارژ کنید. مبالغ اشتراک ماهانه به تتر هست اما در لحظه ورود به درگاه و پرداخت به ریال تبدیل شده و مثل دیگر سایت ها شما خرید اینترنتی خود را انجام خواهید داد.

اگر سوالی داشتید با پشتیبانان آنلاین ما و یا با شماره ۲۸۴۲۱۲۳۳ در ارتباط باشید ;)